Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poszukiwany... KRAKÓW

  • Małopolskie, Kraków
  • 2016-03-23 10:19:20

Opis ogłoszenia

REALNY, zdecydowany, konkretny Mężczyzna. Jesteś dojrzały, stabilny życiowo i emocjonalnie, kulturalny, zadbany? Potrzebujesz czasami oderwania od codzienności, chwil wypełnionych namiętnością, bezpruderyjnym seksem? Ja jestem sympatyczną, otwartą, dyskretną, kobiecą, kochającą seks kobietą w wieku 33 lat (mężatka)... Jestem osobą realną i zdecydowaną. Nie poproszę Cię o kartę do telefonu, wspólne zakupy i inne tego typu bzdury. Nie podam Ci cennika, bo to nie market. Nic mnie nie zmusza do tego typu znajomości...po prostu lubię realizować typowo kobiece zachcianki. Z przyjemnością spotkam się z Tobą...i może będzie z tego coś ekscytującego... Stawiam na długoterminową relację. Możliwość spotkań tylko w ciągu dnia.


Ogłoszenie oglądano: 293 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps