Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Nigdy nie jest za późno by szukać świata ze snów... BIAŁYSTOK

  • Podlaskie, Białystok
  • 2016-03-28 09:32:32

Opis ogłoszenia

Witaj Szanowna czytelniczko mojego ogłoszenia :) Jestem Marek, mam 31 lat, 186cm wzrostu i szaleństwo wypisane w oczach :) Powinienem tutaj napisać czego, a raczej kogo poszukuje (...) Ciężko jednak opisać kogoś, kogo nie zdążyło się jeszcze poznać... Czasami rzeczywistość jest zupełnie inna niż nasze wyobrażenia i nierzadko zaskakuje nas pozytywniej niż byśmy się spodziewali... Postaram się jednak chociaż odrobinę zarysować to czego pragnę... Przede wszystkim (...) Wiek nie gra roli... Sylwetka w granicach rozsądku również... Piszę o tym bo to są cechy do których ludzie czasami przywiązują zbyt wiele uwagi... Jak by to było najważniejsze... A przecież piękna nie mierzy się cyferkami w wieku i nie waży w kilogramach...


Ogłoszenie oglądano: 188 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps