Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam Panią BYDGOSZCZ

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2016-05-17 08:40:57

Opis ogłoszenia

Witam. Poznam dziewczynę, kobietę, panią ;) Szukam z myślą na stałe i mam nadzieję że są jeszcze jakieś wolne i chętne związać się z kimś takim jak ja. Nie palę, nie piję i nie (...), bo nawet nie mam z kim... Dużo potrafię, jestem ogarnięty, pracowity, typowa złota rączka. Na co dzień uśmiechnięty, wesoły, sympatyczny. Mam dużo zainteresowań, nie tylko typowo męskich. Wolny czas lubię spędzać raczej aktywnie. Kilka danych: po czterdziestce, 186cm, 90kg., czarne krótkie włosy, raczej się nie zawiedziesz... Chcesz się dowiedzieć więcej - napisz więcej niż jedno zdanie. Pozdrawiam !


Ogłoszenie oglądano: 108 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps