Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Przyjaźń, romans, sponsoring, dyskrecja

  • Lubuskie, Nowa Sól
  • 2015-03-19 23:58:50
  • Cennik

  • Cena za 1H 0.00 pln

Opis ogłoszenia

Witam! Sprawa jest prosta, miłe spotkanie zapoznawcze, kawka, kolacja, po ogólnej akceptacji spotkania, razem spędzony czas, dobry miły czysty sex, bez zbędnych pytań, bez obietnic, nie wiem ile razy w miesiącu może cztery, może dwa, co i za ile w czasie spotkania na którym możemy wszystko ustalić, jestem normalnym 40-latkiem, wesoły, kontaktowy, nie robię obciachu, ale też jestem człowiekiem bardzo zajętym, często po prostu nie mam czasu i trzeba to zrozumieć, nie cierpię kobiet z muchami w nosie mówiących ciągle o swoich problemach życiowych, uwielbiam kobiety, które normalnie podchodzą do życia i potrafią się wyluzować, nie akceptuję palenia papierosów, nie interesują mnie kobiety młodsze niż 26 lat, wolę mężatki lub rozwódki niż panienki, nie umawiam się w miejscach gdzie mieszkam i bywam to tak na początek. Jeśli jesteś zainteresowana i jesteś z województwa lubuskiego to proszę skontaktuj się.Wiadomość na, e-mail telefon tylko SMS.


Ogłoszenie oglądano: 657 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps