Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Chcę Ciebie poznać. GDANSK

  • Pomorskie, Gdansk
  • 2016-06-27 08:30:22

Opis ogłoszenia

Zaproszenie kieruję do mężczyzny wysokiego, wolnego i dojrzałego, który jest zainteresowany trwałym związkiem, przyjaźnią, może nawet miłością. Mam 51 lat. Lubię życie, ludzi, podróże, morze i słodycze. Szczerość i otwartość są dla mnie podstawą dobrych relacji. Wciąż wierzę w dobro i szlachetne intencje drugiego człowieka. Najchętniej poznam mężczyznę niepalącego, z którym można przegadać wiele godzin i nawet nie spostrzec upływu czasu. Mam nadzieję,że moje marzenia się spełnią.


Ogłoszenie oglądano: 110 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps