Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Pragnie kura domową na stałe związek RZESZÓW

  • Podkarpackie, Rzeszów
  • 2016-08-23 09:01:56

Opis ogłoszenia

Pragnie wolna partnerka , uczciwej, bez obowiązków, co może pokochać i być kochana i szanowana poprostu może dać szczęście, posiada ważne paszport. Jestem wyższe wykształcone, inteligentne, mogę pogadać w 4 języki, uśmiechnięty, cierpliwy, lubię i szanuje ludzi, dużo i długo podróżuje, dobze zarabiam także jeżeli będziemy razem nie musisz pracować, rozwodnik 54l ,182, cierpi się na samotność, jezeli zainteresowana się stałem związku to napisz proszę , A reszta informacji na prywatne korespondencji


Ogłoszenie oglądano: 111 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps