Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

para szuka pani bi

  • Mazowieckie, Warszawa, Warszawa - Pruszków -Grodzisk
  • 2016-10-29 12:19:37

Opis ogłoszenia

Zaprosimy na spotkanie najlepiej w tygodniu ok 17 na 2-3 godz. Chcemy poznać zadbaną, ładną, zgrabną, raczej drobną dziewczynę do wspólnej zabawy we troje. Spotkania w mieszkaniu w Milanówku, możemy pojechać po dziewczynę z Warszawy po wcześniejszych uzgodnieniach. Oczekujemy kultury i higieny. O nas: ona 40 lat 174 cm 55 kg 75B, on 55 lat 176 cm 70 kg, oboje zadbani, szczupli. Spotkanie może być jednorazowe, może też zaskutkowac kolejnymi spotkaniami. Napisz do nas, nic nie tracisz, a moze zyskasz miłe wspomnienia sms 880 685 264 przyspieszy spotkanie


Ogłoszenie oglądano: 234 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps