Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dojrzały i dyskretny szuka Pani WARSZAWA

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2016-10-13 09:16:00

Opis ogłoszenia

Miły i bardzo zadbany 50-latek o bardzo dużej kulturze osobistej pozna Panią . Dyskrecja i higiena gwarantowana. Wiek Pani bez znaczenia....nawet bardzo dojrzałe Panie Może to być również pani która chce poznać faceta i stworzyć fajny układ do spotkań z inną parą lub kobietą Mam ochotę spełniać...twoje, wasze....fantazje. Jestem uniwersalny w tych sprawach i zrozumie każdą najbardziej wyszukaną zachciankę. Reszta na priv...tylko realne propozycje Do moderatora...to nie jest sex oferta


Ogłoszenie oglądano: 68 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps