Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam Dojrzałą Kobietę. LUBLIN

  • Lubelskie, Lublin
  • 2016-12-09 09:39:27

Opis ogłoszenia

Witam Serdecznie. Jestem żonatym, 26letnim mężczyzną. Chętnie nawiążę emocjonującą znajomość z dojrzałą, świadomą swoich potrzeb kobietą. Nie interesuje mnie jednorazowy 'skok w bok'. Jestem zainteresowany dłuższą, stałą relacją. Bez ingerowania w życie prywatne. Znajomość, która będzie czymś w rodzaju odskoczni, spełnienia. Coś niesamowitego i pięknego. Jestem dojrzałym, wykształconym, kulturalnym i świadomym siebie facetem. Kulturalnym i taktownym. Brunet, 190cm, 88kg. Zadbany i postawny. Zapewniam kulturę i mam nadzieję, że wspólnie doznamy tego dreszczu ... Zapraszam do kontaktu


Ogłoszenie oglądano: 72 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps