Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

samotny facet szuka drugiej połowki na reszt dni

  • Zachodniopomorskie, Szczecin, Szczecin
  • 2015-04-28 22:39:48

O mnie

Witam Krzysiek z tej strony. Mam 31 lat, jestem ze Szczecina. Mam 195cm wzrostu, krótkie ciemne blond włosy. Jestem kawalerem bezdzietnym, bez żadnych zobowiązań. pracuję w branży morskiej jako rzeczoznawca morski i jakościowy. Skończyłem AM oraz ZUT. Parę lat pływałem po morzach i oceanach ale osiadłem na lądzie. Moje życie tak a nie inaczej się potoczyło,że jestem sam i dlatego za pośrednictwem internetu poszukuję ciekawej a przede wszystkim normalnej kobiety, która tak jak ja chce założyć szczęśliwy związek oparty na zaufaniu szczerości i miłości.Nie szukam przygód ani przelotnego seksu - nigdy mnie to nie interesowało . Interesuję się sportem, dobrym filmem i muzyką wszelakiej maści:) Mam nadzieję, że zainteresowała Cię moja wiadomość i zapraszam do kontaktu. Krzysiek


Ogłoszenie oglądano: 662 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps