Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam Panią z Olsztyna lub okolic

  • Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
  • 2015-05-02 14:26:15

Opis ogłoszenia

Mam 35 lata, wzrost 167/70, włosy brązowe, oczy piwne, nosze krótko przystrzyżoną bródkę i okulary. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Nie jestem nachalny i nie narzucam się kobietom. Szukam Pani z Olsztyna lub bliskich okolic do stałego układu w wieku 40+ z którą mógłbym spotkać się od czasu do czasu, pogadać, poprzytulać, spędzić miło czas na igraszkach. Co do samych kobiet to nie mam własnego ideału piękna ale lubię jak kobieta ma poczucie humoru. Jestem zainteresowany spotkaniami tylko z jedną osobą. Higiena i dyskrecja zapewnione i tego samego oczekuję od drugiej osoby. Jeżeli chcesz odpowiedzieć na to ogłoszenie, napisz kilka słów o sobie.


Ogłoszenie oglądano: 332 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps