Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poszukuje znajomości realnej Białystok

  • Podlaskie, Białystok, 00-000, ulica
  • 2017-05-25 06:13:25
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anusia

Opis ogłoszenia

Brunetka mam 27 lat . Kolor oczu niebieski , 163 cm. Bardzo fajna dziewczyna. Jestem ładna z wyglądu. Ale to kwestia gustu.Skończyłam szkołę średnią. Szukam znajomości na żywo.Chłopaka któremu się spodobam. Będzie chciał się spotykać. Tak od czasu. Który znajdzie czas dla mnie. Wysoki brunet , wyrozumiały , miły szczery itp. Może być atrakcyjny. Warto mnie poznać. Wiek do 30 lat. Mile widziane fotki . Czytać uważnie ogłoszenie. Swoją fotkę wyślę na telefon.


Ogłoszenie oglądano: 161 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps