Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

na stałe do spotkań Warszawa

  • Mazowieckie, Warszawa, 00-000, ulica
  • 2017-05-29 06:59:58
  • Dane kontaktowe

  • Imię Krzysztof

Opis ogłoszenia

Szukam kobiety,przyjaciółki,kochanki,partnerki do wspólnych spotkań na kawę,do wspólnych rozmów sam na sam o wszystkim dosłownie mówiąc,do wspólnego pocałunku i nie tylko po prostu do wspólnego wszystkiego.Spotkam się z każdą kobietą z mężatką , wolną itd. itp. A później czas pokaże co może być m/nami i z nami. Wszystko jest możliwe. Stan cywilny uniwersalny tzn. mężatka,wolna itd. itp. Wiek jest też uniwersalny. Jak jest taka kobieta proszę napisz do mnie Mogę dojechać do Ciebie. Czekam.


Ogłoszenie oglądano: 20 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps