Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

znajomość i rozmowa Lublin

  • Lubelskie, Lublin, 00-000, ulica
  • 2017-06-12 07:31:25
  • Dane kontaktowe

  • Imię Bartek

Opis ogłoszenia

Poznam, porozmawiam z miła i sympatyczną osobą jak to wszyscy piszą "do tańca i różańca". Ale nie o to chodzi, żeby druga osoba taka była, niech będzie sobą :) Chętnie wybrałbym się na spacer :) może na film do kina lub w domowym zaciszu bez żadnej oprawy itp itd. Może basen, siłownia ?? We dwoje zawsze raźniej :) Lub każda inna forma spędzenia wspólnego czasu, może jakaś mała wycieczka ?? :):):) Wszystko zależy do dogadania. czekam na wiadomośći :)


Ogłoszenie oglądano: 50 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps