Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

PoslusznyJa

  • Dolnośląskie, Oława, 55-200
  • 2017-06-18 16:28:05
  • Dane kontaktowe

  • Imię Posluszny.Ja

Opis ogłoszenia

Chętnie poznam sponsorke, która pomoże Mi stanąć na nogi. W zamian oferuje całego Siebie. Mam 28l, 175cm, 80kg. Możesz zrobić, ze Mną wszystko na co tylko, będziesz Miała ochotę. Seks klasyczny, oralny, analny. Wzajemna masturbacja, dominacja, uległość, bdsm , rimming, minetka, 6/9, zabawki, przebieranki. Seks z dwoma kobietami, z dwoma mężczyznami, grupowy i to czego Sobie tylko zazyczysz. Pozdrawiam i zachęcam panie w dowolnym wieku.


Ogłoszenie oglądano: 150 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps