Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kandydatka na żonę

  • Lubelskie, Lublin
  • 2017-07-07 17:01:29
  • Dane kontaktowe

  • Imię Michał
  • Telefon 531078404

Opis ogłoszenia

Witam drogie panie jestem Michał 25 lat :) czy ciekawy? przekonaj się sama ^^ czy przystojny? Sama oceń ^^ Mam 170 wzrostu brunet szczupły.Lubie wyjść czasem na disco ale że kiepski tancerz to tylko pije jedno piwko ,spacer do kina czy na rower :D Napisałem tu, bo fajnie by było w końcu mieć kobiete na stałe jednak nie szukam nic na siłę. Jedynym moim wymaganiem co do Twojej osoby jest to, byś była sobą i zakceptowała mnie takim jaki jestem i trochę wyższy Jeśli jesteś zainteresowana to poprostu napisz


Ogłoszenie oglądano: 36 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps