Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Ostatnia próba Poznań

  • Wielkopolskie, Poznań, 00-000, ulica
  • 2017-07-13 08:00:05
  • Dane kontaktowe

  • Imię Grzegorz

Opis ogłoszenia

Poznam skromną Panią której doskwiera samotność nawet będącej w związku ,dyskretnie czy nie- według wyboru . Ja ciekawy facet ponoć przystojny mimo swojego słusznego wieku, zawsze z kulturą za pan brat , niezależny, ceniący kobiety bez względu na ich słabości ,ale szczere i otwarte . Zapewniam -nigdy się za mnie nie powstydzisz -nigdy nie wykorzystam Cię do swoich niecnych celów -nigdy przy mnie nie poniesiesz żadnych kosztów finansowych Jeżeli mogę prosić o kontakt to tylko Panie po 45 tym roku życia. Chcę poznać tylko jedną Panią - oczywiście po wzajemnej akceptacji . Naprawdę będzie warto mnie poznać bez względu na dalsze losy tej znajomości. Dziękuję i odwagi życzę.


Ogłoszenie oglądano: 34 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps