Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam konkretnego faceta Olsztyn

  • Warmińsko-mazurskie, Olsztyn, 00-000, ulica
  • 2017-08-02 06:40:59

Opis ogłoszenia

Witam, jak już wspomniałam chętnie spotkam się z Panem na miłe spotkanie sponsorowe. Odstresowanie się i pełen relaks przy ładnej osiemnastolatce to coś o czym marzy większość facetów. Mogę Ci to zapewnić! Dobry drink, rozmowa lub można od razu przejść do rzeczy :) Dostosuje się do każdej potrzeby faceta :) Może coś więcej o mnie: 18lat, długie blond włosy, 168cm, 53kg sylwetka szczupła ze odpowiednimi kształtami :) Jestem tego pewna, że na pewno się nie rozczarujesz :)


Ogłoszenie oglądano: 324 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps