Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Laura - masaż erotyczny w Poznaniu

  • Wielkopolskie, Poznań, 60-000, okolice Cytadeli
  • 2017-10-05 10:53:25
  • Dane kontaktowe

  • Imię www.masaelaura.pl
  • Skype/www www.masazelaura.pl

Opis ogłoszenia

Witam. Mam na imię Laura i jestem 22-letnią masażystką z Poznania. Oferuję erotyczne masaże dla mężczyzn. Masaż odbywa się na macie. Podczas masażu oboje jesteśmy nago, co buduje niezwykłą atmosferę. Jej dopełnieniem jest relaksacyjna muzyka i widoki naszych ciał w lustrach. Jeśli jeszcze nigdy nie przeżyłeś takiej przygody, zapraszam serdecznie. - Każdy masaż zakończony jest spełnieniem. Finał wykonywany jest ręcznie. - Nie oferuję seksu w żadnej formie. WIĘCEJ: www.masazelaura.pl # masaż erotyczny poznań, masaże erotyczne poznań


Ogłoszenie oglądano: 339 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps