Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Samotnie... (26l.) ŁÓDŹ

  • Łódzkie, Łódź
  • 2015-05-22 13:50:01

Opis ogłoszenia

Spokojna, ale bez przesady. Czasem nieśmiała i zamyślona, innym razem rozbawiona do łez. Mam poukładane w głowie i wiem, czego chcę od życia. Cenię prawdziwe uczucia, a nie gierki i intrygi. Brakuje mi jak nigdy bliskiej relacji, pełnej wyrozumiałości, dzielenia się tym co dobre i co gorsze... takiej, w której można być sobą bez skrępowania - śmiać się, płakać, wzruszać, przeżywać - bez konieczności tłumaczenia się z tego... Mam 26 lat. Lubię dobre kino, muzykę- głównie metal (ew. rock), koncerty. Od leżenia i smażenia się na plaży, zdecydowanie preferuję wypad w góry (nie namówisz mnie raczej na wakacje nad morzem czy przy basenie), zwiedzanie ciekawych zakątków czy długie spacery po mieście tudzież na łonie natury. Tak samo uwielbiam spokojne wieczory we dwoje... Chciałabym poznać kogoś dojrzałego ze zdolnością do refleksji, ale także z poczuciem humoru (ironia nie zaszkodzi;). Wykształconego i zaradnego. Świetną sprawą jest też możliwość dzielenia pasji z drugą osobą, więc miło by było podyskutować o muzyce i wybrać się razem na koncert... A może lubisz wędrówki górskie? Myślę, że też znajdziemy wspólny język:) To ogłoszenie to nie żart, tylko coś w co wierzę. Tak więc, proszę Cię - zanim napiszesz, zastanów się, czy mamy coś wspólnego... A potem opowiedz o sobie w paru zdaniach i daj się poznać, tak jak ja to zrobiłam.


Ogłoszenie oglądano: 371 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps