Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

elizamasaze.pl | Masaż eroyczny, masaż prostaty Poznań

  • Wielkopolskie, Poznań, 61-659, Winogrady
  • 2017-11-18 16:44:14
  • Dane kontaktowe

  • Imię elizamasaze.pl

Opis ogłoszenia

Zapraszam na wyjątkowy relaks. Jestem doświadczona masażystka. Oferuje masaż erotyczny na macie oraz masaż prostaty. Masaże wykonuję nago, na macie. podczas masażu możesz mnie delikatnie dotykać. Moje masaże są profesjonalne i zmysłowe, zakończone spełnieniem. Podczas godzinnego spotkania masuję całe Twoje ciało, kończąc na miejscach intymnych. Jestem pewna, że w moim towarzystwie szybko się odprężysz i doświadczysz wspaniałego relaksu. Więcej o mnie i o masażach przeczytać możesz na stronie -> www.elizamasaze.pl Zapraszam.


Ogłoszenie oglądano: 1091 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps