Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Masazystki poszukiwane

  • Łódzkie, Łódź, 91-849, Baluty
  • 2017-11-20 17:33:41
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do 25-35
  • Zakaterowanie TAK

Opis ogłoszenia

Polski salon masazu na Malcie poszukuje do pracy dziewczyn w wieku 25-35 lat do pracy w charakterze masażystek. Praca polega na wykonywaniu masazy relaksacyjno-erotycznych ( bez seksu) Salon posiada stala baze klientów. Doswiedczenie jest mile widziane ale niekoniecznie. Wysokie realne zarobki, mila atmosfera, zakwaterowanie oraz piekna pogoda. Wszystkie zainteresowane dziewczyny prosimy o przyslanie CV na maila infoladysinfo@gmail.com


Ogłoszenie oglądano: 91 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps