Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam zadbanego Pana Kraków

  • Małopolskie, Kraków, 00000, Ulica
  • 2017-12-01 07:19:47
  • Dane kontaktowe

  • Imię Sylwia

Opis ogłoszenia

Mam ochotę na romans w pełni tego słowa znaczeniu Coś mnie w tym kręci ale w sumie to boje się zaryzykować. Mam jednak ochotę coś w życiu zmienić i przeżyć coś szalonego Jednak postanowiłam spróbować. Może tutaj spotkam kogoś z kim przeżyję wyjątkową i ekscytującą przygodę. Potrzebuje od życia znacznie więcej niż przeciętności. Szukam jednego konkretnego, zdecydowanego mężczyzny, z którym będę mogła stworzyć relację ze wsparciem finansowym w tle, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.Chciałabym żeby nasze spotkania przepełnione były namiętnością i erotyzmem ale też ciekawą rozmową kiedy przyjdzie nam na to ochota.


Ogłoszenie oglądano: 487 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps