Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Rozkosznie i miło Gdańsk

  • Pomorskie, Gdansk, 00000, Ulica
  • 2017-12-01 07:22:00
  • Dane kontaktowe

  • Imię Sylwia

Opis ogłoszenia

Jestem dyskretną, zadbaną, atrakcyjną blondynką o kobiecych kształtach. Umówię się na spotkanie sponsorowane (pieszczoty) z dyskretnym, zadbanym, kulturalnym, normalnym mężczyzną potrzebującym odrobiny rozkoszy i kobiecego ciepła. Preferuję spotkanie z kimś, dla kogo nie będzie problemem połączenia spotkania ze wspaniałym relaksem. Interesuje mnie TYLKO realny, konkretny, mobilny mężczyzna. Szczegóły do ustalenia między nami w prywatnej korespondencji. Pozdrawiam


Ogłoszenie oglądano: 242 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps