Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Studentka szuka sponsora Katowice

  • Śląskie, Katowice, 00000, Ulica
  • 2017-12-01 07:22:41
  • Dane kontaktowe

  • Imię Sylwia

Opis ogłoszenia

Jestem inteligentną i zadbaną studentką, która szuka kulturalnego Pana zainteresowanego znajomością sponsorowaną. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie spotykam się na "szybkie numerki w aucie", ani w domach prywatnych - spotkanie jedynie na NEUTRALNYM gruncie, w jakimś hotelu lub hostelu, wybór miejsca zostawiam już Tobie ;) Zależy mi na poznaniu jednego, konkretnego Pana, który będzie chętny na dłuższą relację. Ze swojej strony oferuję ambitną rozmowę oraz miło spędzone chwile. Co do moich upodobań to większość jest standardowa, inne rzeczy możemy negocjować w korespondencji.


Ogłoszenie oglądano: 719 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps