Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

poznajmy się

  • Dolnośląskie, Lubin
  • 2015-02-07 13:05:09

O mnie

49-latek wrażliwy,delikatny,czuły i namiętny,wysoki 182cm, szczupły szuka kobiety do lat50 która uwielbia długie delikatne i zmysłowe pieszczoty.Jeśli brakuje Ci czułości i pieszczot umów się ze mną .Jestem zdrowy ,dyskretny i na dyskrecji z Twojej strony mi zależy. Spotkania 1 lub 2 razy w m-cu,Jestem dojrzałym i bardzo doświadczonym facetem pragnącym odmiany w życiu, lubię eksperymentować w seksie ,jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie napisz napewno odpowiem i się spotkamy na kawie......a może później na coś więcej , E-mail: michel-65@wp.pl


Ogłoszenie oglądano: 926 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps