Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Układ Poznań

  • Wielkopolskie, Poznań, 00-000, ulica
  • 2017-12-06 07:19:13

Opis ogłoszenia

Nie jestem |katalogową dziewczyną| z nogami aż po gwiazdy. Mam 37 lat, jestem brunetką i raczej podobam się mężczyznom. Mam ogólnie poukładane życie, którego nie zamierzam zmieniać. Mam też powód aby tu być. Mogę dać Ci swój czas, zainteresowanie, sex, w ograniczonym zakresie, tak aby nie zburzyć tego co ułożone... ani sobie, ani Tobie. Szanuje Twój czas ale i siebie więc nie umawiam się od razu na spotkania, nie szukam przygody, choć dobrze , jeżeli taki układ przyniesie nieco dobrych emocji. Jeżeli chcesz mnie poznać, napisz.


Ogłoszenie oglądano: 497 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps