Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Coś nowego - ona dla niej Wrocław

  • Dolnośląskie, Wroclaw, 00-000, ulica
  • 2017-12-07 06:01:51
  • Dane kontaktowe

  • Imię Diana

Opis ogłoszenia

Ja: sympatyczna mężatka, bardzo kobieca mająca krągłości tam gdzie trzeba, towarzyska, z olbrzymim poczuciem humoru, inteligenta, niebanalna, szukająca nowych doznań z kobietą tylko i wyłącznie. Ty: wszystko jak wyżej z JESZCZE większym poczuciem humoru i dystansem do świata i jednocześnie do siebie :) wiek między 28-33. Wszystkie Panie które do mnie napiszą i będą oczekiwały, że ja pierwsza wyśle zdjęcie - no way... Istnieje kulturalna kolej rzeczy. Buziaki


Ogłoszenie oglądano: 175 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps