Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Stała, realna relacja, wysoki, sponsoring - dla kulturalnej dziewczyny - Napisz - tylko zzyskasz...

  • Zachodniopomorskie, Szczecin
  • 2017-12-12 23:54:04

Opis ogłoszenia

Witam, Mam 37 lat, jestem przedsiębiorcą ze Szczecina Posiadam wyższe wykształcenie (dwa fakultety), jestem kulturalny, dobrze wychowany oraz opiekuńczy. Mam własną działalność prywatną. Szukam dziewczyny, która oczaruje mnie zarówno duszą jak i ciałem. Nastawiony jestem na stałą relację z regularnymi spotkaniami oraz moim wsparciem finansowym, przynajmniej 5 tys miesięcznie. Uważam, że nasze spotkania i znajomość nie powinny być mechaniczne. Wręcz musi towarzyszyć nam klimat z nutą sympatii, zrozumienia, lekkiej chemii i zadowolenia. Stawiam na wysoki poziom spotkań pod względem intelektualnym, intymnym i towarzyskim. Dodaję, że moja oferta jest realna. Nie jestem typem, zbokiem, czy bajkopisarzem. Szanuję Twój i swój czas. Lubie konkrety, szczerość i rzetelność i czuć powiew klimatu zrozumienia, bycia fair i szacunku do drugiej osoby. Uwielbiam naturalne i skromne dziewczyny, ale zdecydowane, konsekwentne, lekko wyrachowane… Zapewniam, że w moim towarzystwie będziesz się czuła bezpiecznie i komfortowo psychicznie. W razie zainteresowana moją osobą, bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie. Moja oferta jest realna i prawdziwa i czekam na Twoje ustosunkowanie się do niej…


Ogłoszenie oglądano: 158 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps