Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam Przyjaciólki :)

  • Lubelskie, Lublin, 20-314
  • 2017-12-25 08:28:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię Arek
  • Telefon później

Opis ogłoszenia

Cześć jestem Arek (Lublin) mam 33 lata szukam przyjaciółki na dobre i złe, do wspólnych rozmów , wypadów na miasto lub poza , aby żadne z Nas już nigdy więcej nie czuli się samotni. Spędzanie wspólnego czasu a także do tych przyjemnych spraw (sex). Lubie dobre kino, spacery, różne wydarzenie typu np Carnival Sztukmistrzów, Noc Kultury, Koncerty, pójść do teatru, kabarety, Czasem książka, a także mecze piłka nożna , ręczna , kosz, siatka. Czy mam jakieś oczekiwania wobec przyjaciółki? Wszystkie panie są inteligentne więc nowości nie powiem, uśmiechniętą, z normalnym podejściem do życia i wielu spraw z tym związanych, i aby być dla siebie nawzajem, interesująca się różnymi rzeczami hobby. Resztę później :). Zapraszam do kontaktu


Ogłoszenie oglądano: 27 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps