Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Seks spotkania Szczecin i okolice

  • Zachodniopomorskie, Szczecin, 1, 1
  • 2017-12-26 02:35:18
  • Dane kontaktowe

  • Imię Daniel Janosik

Opis ogłoszenia

Witam! zaznaczę na wstępie że odpiszę tylko na poważne i realne propozycje. Mam 24 lata mieszkam w Szczecinie pochodze z dobrej rodziny i cenie sobie szczególną dyskrecję, oferuje seks spotkania niestety nie mam lokum ani transportu więc musisz zapewnić mi to własnie Ty. Cena spotkania jest zależna od twoich wymagań, jestem gotowy na wszystko za pieniądze i w pełnej dyskrecji :) kontakt ze mną możliwy jest tylko i wyłącznie przez email: daniel.janosik24@gmail.com jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie napisz!


Ogłoszenie oglądano: 286 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps