Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam Panią do spotkań bez zobowiązań

  • Wielkopolskie, Kalisz
  • 2018-02-06 23:21:38
  • Dane kontaktowe

  • Imię XXX

Opis ogłoszenia

Cześć, szukam kobiety do spotkań bez zobowiązań, tylko czysta przyjemność. Zapewniam 100% dyskrecji oraz higienę i tego samego wymagam od Ciebie. Jeżeli jesteś samotną kobietą, potrzebujesz trochę uwagii, masz też swoje potrzeby których nie ma kto zaspokoić... pisz śmiało. Jestem też otwarty na różnego rodzaju eksperymenty więc może masz jakieś fantazje które chciała byś wcielić w życie to zapraszam. Wiek tak od 24 do 45. Jeśli chodzi o mnie to jestem 26 letnim samotnym facetem. Przystojny brunet, oczy niebieskie, wysoki i szczupły, 190cm wzrostu i 78kg wagii. Zainteresowane Panie zapraszam do kontaku e-mail wraz ze zdjęciem. Pozdrawiam serdecznie.


Ogłoszenie oglądano: 135 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps