Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poszukiwana wysportowana

  • Małopolskie, Kraków
  • 2018-02-12 15:06:25

Opis ogłoszenia

Witam wszystkie umięśnione Panie...... I w zasadzie w tytule jest to kogo szukam.... mam nieustającą potrzebę poznania wysportowanej umięśnionej kobiety. Od zawsze imponowały mi takie kobiety ale nigdy nie bylo mi dane takową poznać. Jestem facetem po 40-ce z uporzadkowanym i ustabilizowanym zyciem rodzinno zawodowym, zonaty dorosłe dzieci i do tego fascynacja o której nikt nie wie... Jezeli przeczyta to kobieta , kulturystka , fitneska która chciała by porozmawiać może spotkać sie to ..... będę czekał.... Niczego nie zakładam, niczego nie wykluczam Pozdrawiam Wiecej szczegółów o mnie podam na priv


Ogłoszenie oglądano: 70 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps