Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Każdy dzień jest piękny, kiedy masz komu powiedzieć DZIEŃ DOBRY

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2018-02-12 22:52:35
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ula

Opis ogłoszenia

Jestem pogodną, wesołą, pozytywną osobą. Życie już mnie trochę doświadczyło, dlatego nie szukam romansów i przygód na dwie noce. Jestem po rozwodzie, mam 38 lat, bez dzieci. Nie palę, piję okazjonalnie. Pracuję zawodowo. Chciałabym poznać mężczyznę, który zna życie, ma poukładane w głowie. Takiego, z którym, po całym, dniu pełnym obowiązków usiądziemy z kubkiem kawy i porozmawiamy. Takiego, który umie porozmawiać o trudnych sprawach. Lubię wyjść do ludzi, potańczyć, ale czasem też potrzebuję tylko ciepłego koca i bliskiej osoby przy boku. Nie szukam księcia z bajki ani milionera, bardziej interesuje mnie Twoje wnętrze, charakter, sposób bycia. Jeśli TY nie palisz, jesteś w wieku 40-45 lat zapraszam, na początek, do rozmowy. Jeśli szukasz przygody, romansu, chwilowego plastra na samotność, wyleczenia po poprzednim nieudanym związku lub chcesz się zabawić emocjonalnie lub jeśli jesteś żonaty, masz dziewczynę, masz niezamknięty rozdział w życiu miłosnym - odpuść. Szanuj mój i swój czas. Na pewno jest mnóstwo kobiet szukających, tego co ty. Znajdźcie się. Pozdrawiam serdecznie. Ula


Ogłoszenie oglądano: 1421 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps