Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Proszę wejdź we mnie i zrób co zechcesz.

  • Śląskie, Rybnik
  • 2018-02-14 01:53:36
  • Dane kontaktowe

  • Imię Adrian

Opis ogłoszenia

Może ktoś ma ochotę włożyć w tą spragnioną sexu pupcię i zrobić z nią co tylko będzie chciał i na co przyjdzie mu ochota, nawet pissing i perwersje.Lubię czuć go głęboko w pupie i gardle. Lubię finał w ustach na twarzy w pupie i gdzie tylko się da. Jestem uległym pasywem 36/190/88/19, chętnie spotkam się z jednym lub kilkoma panami jednocześnie. Mam lokum ale może być też w Twoim aucie. Okolice Rybnika, Wodzisławia Śl,Raciborza. Numer tel podam zdecydowanym w odpowiedzi


Ogłoszenie oglądano: 412 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps