Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dominującego aktywa na teraz

  • Dolnośląskie, Jelenia Góra, 1, 1
  • 2018-02-28 06:04:43
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ulegly Pasyw
  • Telefon 578273481

Opis ogłoszenia

Szukam konkretnego dominującego aktywa z konkretnym sprzętem w wieku 35 - 60 lat który lubi i wie jak zdominować i zerżnać uległą sukę. Ja młody bardzo uległy pasyw, zdrowy. 27/180/80/15. Nie lubię pieszczot, całowania i przytulania. Higiena i dyskrecja z mojej strony jest zagwarantowana w 100%. Lubie chemie, zalewanie dupska na maxa, ostre rżniecie, oral, sperma itp. moge byc twoją uległą suką wykonujac to co będziesz chciał w zamian za pomoc finansową. Odp tylko na smsy i e-mail. TERAZ !!!!!


Ogłoszenie oglądano: 932 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps