Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Bez zobowiązań

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2018-03-10 00:07:15
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 601,65,34,62

Opis ogłoszenia

Poznam kobietę/dziewczynę lubiącą zabawy łóżkowe, chcącą realizować tą małą ale ciekawą pasję. Jestem mężczyzną wolnym, dyspozycyjnym po 30stce, po kursie masażu, mam doświadczenie z dotykiem i eksperymentami w łóżku. Delikatny i ostry. Nie tracąc Twojego czasu, bo czas to pieniądz zakładam niektóre ze scenariuszy, które byśmy mogli realizować: - randka ze zmysłowym masażem, pieszczoty, pocałunki, wzajemna masturbacja, oralne zabawy - randka w stylu szybki numerek, spotykamy się, w łóżku, poza, na mieście, w kinie się bzykamy, kawa, herbata, fajka i się rozchodzimy - spotkanie na mieście, obiad, seks w zakamarkach starego, miasta, opcjonalnie pub, kino, basen, sauna, swobodne szukanie miejsc... - randka w mieszkaniu, hotelu z muzyką, masażem, winem, opcjonalnymi używkami i namiętnym seksem - randka w mieszkaniu, hotelu, z eksperymentami, realizacja niezaspokojonych fantazji (tabu, dominacja, fetysze, trójkąty, ... do uzgodnienia) Lubię wzajemną zabawę więc wspólnie omówmy jej warunki.


Ogłoszenie oglądano: 69 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps