Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Skrywane marzenie

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2018-03-16 22:43:29
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marcin

Opis ogłoszenia

29 latek o normalnej sylwetce poszukuje panien, które pomogą spełnić pewne marzenie. Zacznę od tego ,że jestem ekshibicjonistą - przy czym bez wątku onanizmu. Wszystko zaczęło się w zasadzie od niczego wielkiego - zwyczajnie zdejmowałem ubrania gdy nikogo nie było w pobliżu. Najbardziej uwielbiam chwile, gdy jestem sam w domu. Zawsze sobie wtedy pozwalam chodzić nago - tak po domu jak i po ogrodzie, gdy aura na to pozwala. Na wczesnym etapie wolałem unikać przyuważenia, także podczas nagich spacerów po lesie. Zdarzyło mi się też raz nago przejść po okolicy późną nocą. W końcu zacząłem przełamywać barierę strachu przed przydybaniem. Miało to miejsce po wymianie okien. Urządziłem sobie miejsce "pokazu" właśnie w oknie ,otwierając je na oścież i pod pozorem czyszczenia ram całkiem nagi stawałem na drabince żeby lepiej było mnie widać. Zauważyłem ,że jednak nic w ten sposób nie wskóram i wyjdę trochę dalej - czyli obecnie na sam podest. Znajduje się na nim pusta ramka po szybie i na niej się po prostu opieram. Zwyczajnie wypatruję panien i wychodzę gdy nadarza się idealna okazja. Zawsze jednak zostaje mi możliwość wycofania się do werandy. A zaczęło się od tego, że wykonywałem malowanie mebli na werandzie i było lato. Widząc przez okno trzy panny, szybko zrzuciłem ubranie i niby je otrzepując z kurzu ( celowo lekko nad wysokością głowy ) stanąłem tak na podeście. Dwie z tych panienek nawet się uśmiechnęły. Zaznaczam ,iż spełniając to marzenie przede wszystkim nie chcę nikogo skrzywdzić . Jedynie pragnę poczuć spełnienie, które towarzyszy chwili gdy panie spoglądają w moją stronę gdy jestem w negliżu. Zależy mi też na tym, aby po prostu doświadczyć czegoś ekscytującego. Proszę o odpowiedzi. Chcę przekonać się czy marzenia mogą się spełniać.


Ogłoszenie oglądano: 89 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps