Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukamy (para) dziewczyny na nasz pierwszy raz

  • Dolnośląskie, Świdnica, 58-100
  • 2018-04-02 19:57:27
  • Dane kontaktowe

  • Imię Asia i Krzysiek

Opis ogłoszenia

Jesteśmy wykształconą i zadbaną parą w wieku 43 i 44.  Chcielibyśmy spróbować seksu z dziewczyną w trójkąciku. Opcje, które wchodzą w grę to: 1. Ty z moją partnerką, ja jako obserwator 2. Ty z moją partnerką i ze mną, ja nie mam kontaktu z Tobą 3. każdy z każdym Do uzgodnienie na spotkaniu. Ponieważ jest to dla nas nowe doświadczenie, to chcielibyśmy, żeby wszystko odbyło się na zasadzie "wszystko możemy, nic nie musimy", bez zbędnego stresu, presji i wygórowanych oczekiwań. Dlatego z zainteresowaną dziewczyną chcielibyśmy się wcześniej spotkać przy kawie czy drinku, porozmawiać, pożartować, odrobinę się poznać, aby obie strony miały pewność co do następnego kroku. Możemy również razem gdzieś pojechać na weekend. Kwestia dogadania się. Oboje z partnerką większą przyjemność czerpiemy z dawania niż brania, tak więc na pewno nie poczujesz się zaniedbywana czy wykorzystywana. Twoje doświadczenie nie ma znaczenia. Możesz być taką samą nowicjuszką w temacie jak my. Taki wspólny "pierwszy raz" byłby czymś wyjątkowym. Szukamy dziewczyny do 45 lat. Mile widziana wymiana fotek. Pozdrawiamy.


Ogłoszenie oglądano: 262 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps