Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam przyjaciela lub partnera

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, 85-037, Sienkiewicza47/14
  • 2018-04-07 19:28:30
  • Dane kontaktowe

  • Imię Samotna

Opis ogłoszenia

Czy znajdzie się tu miły mężczyzna w wieku do 44 lat , który jak ja czuje się samotny , pragnie towarzystwa na spacery, imprezy i miłe spędzanie czasu , wolny , który oczekuje przyjaźni , gotowego na stałe spotkania , a może związek jeśli będzie nam ze sobą dobrze , nie wykluczam seksu bo brak mi czułości, namiętności, który umie zadbać o kobietę być jej przyjacielem i kochankiem , trochę romantyka.Ja 40 lat 165cm wrostu.Jak nie przestraszyłeś się wymagań , oczekujesz tego samego ode mnie napisz proszę.


Ogłoszenie oglądano: 523 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps