Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam przyjaciela lub partnera

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, 85-037, Sienkiewicza47/14
  • 2018-04-07 19:43:50
  • Dane kontaktowe

  • Imię Samotna

Opis ogłoszenia

Czy znajdzie się tu mężczyzna , który jak ja czuje się samotny, gotowy na przyjaźń, a może związek jak będzie nam ze sobą dobrze,miłe spotkania, spacery , wolny , choć trochę romantyczny, ktory umie szanować kobietę .Seks niewykluczony , ponieważ brakuje mi też bliskości i czułości do 44lat.Ja 40 lat 165 cm , wiecej o sobie napiszę jak będziesz zainteresowany.Jeśli nie wystraszyły Cię moje wymagania i potrzebujesz tego samego napisz ,


Ogłoszenie oglądano: 1038 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps