Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Masażystka w salonie wellness, bez doświadczenia, od 3 tys euro miesięcznie

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2018-04-17 08:30:08
  • Dane kontaktowe

  • Skype/www www.esteelo.pl
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do 18-35
  • Zakaterowanie TAK

Opis ogłoszenia

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Masażystka Opis stanowiska: Miejsce pracy: Monachium (Niemcy). Praca na stałe, 4-6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy. Główne zadania: Wykonywanie masaży relaksująco – erotycznych całego ciała (Na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksujących, a nie zdrowotnych.). W salonie obowiązuje ubiór podkreślający kobiece wdzięki, a masaż wykonywany jest bez odzieży. Dbanie o zadowolenie klienta i dobrą atmosferę w salonie. Utrzymanie higieny i porządku w salonie. Wymagania: Wiek od 18 do 35 lat. Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie. Atrakcyjny i zadbany wygląd, szczupła figura, kultura osobista. Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z poczuciem humoru, z miłym podejściem do Klienta, otwartych i komunikatywnych, nie mających problemów z masażem całego ciała obcych osób. Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie konieczna. Oferujemy: Legalna praca, na warunkach niemieckich. Średnie zarobki miesięczne, od 3000 do 6000 euro i więcej (w zależności od ilości wykonanych masaży). System rozliczeń codzienny, czyli kwota od wykonanych masaży wypłacana codziennie. Napiwki od klientów. Zakwaterowanie zapewnione i płatne maksymalnie 300 euro miesięcznie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy oraz sylwetki, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/58 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”


Ogłoszenie oglądano: 115 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps