Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukamy aktorki

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2018-04-25 16:32:29
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do od 21 - do 45

Opis ogłoszenia

Szukam atrakcyjnych pań od 21 do 45 lat. Do erotycznych krótkich filmów około 20 minut. Solo i / lub partner filmowy SAFER (na życzenie można wysłać zdjęcie partnera). Zostanie nakręconych kilka krótkich filmów, a więc stały paragon. Lokalizacja jest Berlin. Zadbany i smukły wygląd, który powinna mieć. Gwarantowana bardzo dobra płatność do 300€. Koszty podróży z Polski do Berlina są bez kosztów. Niemiecka produkcja High Gloss! Nawet początkujące są mile widziani. Dyskrecja jest zapewniona. Aplikacja ze zdjęciem i krótkim opisem! glossentertaiment@gmail.com


Ogłoszenie oglądano: 42 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps