Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dziewictwo za pomoc finansową

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2018-05-07 15:28:43

Opis ogłoszenia

Hej! Chcesz pomóc przyszłej studentce w rozwoju zawodowym, a przy okazji przeżyć wspaniałe chwile u boku młodej i pięknej dziewczyny? Napisz do mnie. Mam 20 lat, jestem zgrabną brunetką, która potrzebuje wsparcia finansowego aby móc wybrać się na wymarzone studia. W zamian oferuję swoje dziewictwo. Jest to poważna oferta, proszę o kontakt tylko zainteresowanych Panów. Mogę dojechać w każde miejsce w Polsce. Kontakt: xameliaj20@gmail.com Pozdrawiam Amelja,


Ogłoszenie oglądano: 1116 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps