Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Facet po zmianie płci z kobiety na mężczyznę szuka pana na seks

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2018-05-08 00:10:55
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ardrus

Opis ogłoszenia

Wracam do Poznania od czerwca i szukam chętnego już teraz. Jestem po zmianie płci z kobiety na mężczyznę, ale bez operacji na narządach płciowych. Jeśli chcesz przelecieć mnie w cipkę - napisz. Ja 28 lat, brzuszek (ale nie jakiś wielki), wzrost 178. Szukam najchętniej sporo starszego, ale nie jest to warunek. Aparycja obojętna. Od dawna już mam ochotę na seks z facetem i czas to zrealizować. Tylko z zabezpieczeniem. Będę miał lokum, ale może też być plener/auto. 100% dyskrecji, żyję w hetero związku.


Ogłoszenie oglądano: 309 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps