Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Badanie

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2018-05-08 12:15:23

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, jestem psychologiem i obecnie podyplomowo studiuję seksuologię. W kręgu moich zainteresowań jest wiele zagadnień związanych z ludzką seksualnością, w tym związki swingerskie. W związku z tym prowadzę badanie odnośnie stylów przywiązania u osób w takich związkach. Chciałabym prosić o wypełnienie ankiet osoby zainteresowane. Ankiety są zupełnie anonimowe i dobrowolne. Pomóżcie zdobywać wiedzę na temat ludzkiej seksualności :) Przesyłam link do ankiety. https://goo.gl/forms/TxW7nXL4exFczOV42 Pozdrawiam.


Ogłoszenie oglądano: 194 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps