Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam kobietę

  • Podkarpackie, Stalowa Wola
  • 2018-05-10 10:36:19
  • Dane kontaktowe

  • Imię martinstw

Opis ogłoszenia

Poznam kobietę do wspólnego co jakiś czas aktywnego spędzania czasu (wycieczki górskie, piesze, jazda rowerem, fotografowanie itd.) i nie tylko..:). Z czasem być może stały związek i formalny, może dzieci, ale to zależy od wielu czynników. Mam 39 lat, Jestem po przejściach (mam możliwość zawarcia ślubu kościelnego), mam córkę 8- letnią, co jakiś czas u mnie. Jestem normalny, uśmiechnięty, ciekawy świata, czasami niekonwencjonalny i kreatywny. Mogę rozmawiać na różne tematy, jestem w miarę wszechstronny i trochę już przeżyłem w życiu, mam swoje zasady, nie piję i nie palę. Nie toleruję ludzi z podwójną moralnością i zapatrzonych w pieniądze... Prowadzę też blog turystyczno- krajoznawczy.


Ogłoszenie oglądano: 69 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps