Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

sponsora szukam

  • Warmińsko-mazurskie, Braniewo, 14-500, sexowna
  • 2018-05-11 07:03:59
  • Dane kontaktowe

  • Imię michał uległy pasywny
  • Telefon 518177124

Opis ogłoszenia

Szukam starszego pana naj lepiej 50+.Takiego który pomoże mi finansowo w zamian za spotkania wypełnione sexem ja 30lat 176 60 17 jestem pasywny uległy Troszkę nieśmiały mam tatuaze ale myślę że to nie problem bo liczy się zabawa a nie wygląd zrobię ci co będziesz pragnął oczewiscie bez przegiec lubię zakładać damskie ciuszki wtedy czuje się tak słodko i bardzo ulegam z podniecenia jesteś zainteresowany pisz sms518177124 i pytaj co chcesz wiedzieć


Ogłoszenie oglądano: 214 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps