Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Praca dla pan

  • Śląskie, Tychy, 43-106
  • 2018-05-15 18:12:01
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 570737798

Opis ogłoszenia

Jeśli zależy Ci na dyskretnej i dobrze płatnej pracy, jak również w spokojnym i czystym miejscu, które zapewniam. Zapraszam do współpracy. Szukam wyłącznie spokojnych pań, również tych bez doświadczenia. Nie musisz mieć idealnej figury, wystarczy dużo uśmiechu i dobre podejście do klienta, żeby zarabiać duże pieniądze każdego dnia. NIE AGENCJA. Podejmując ze mną współpracę, masz zapewnione bezpieczeństwo, pracujesz w spokojnym i czystym miejscu. Praca jest w godzinach dziennych, które są do ustalenia. Jeżeli jesteś zainteresowana praca wyślij na podanego w ogloszeniu e-maila kilka zdań o sobie i swoje zdjęcia (mogą być nawet z wakacji), zostaw swój numer a na pewno się z Tobą skontaktuje. Zapraszam do współpracy.


Ogłoszenie oglądano: 149 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps