Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dla panów w potrzebie

  • Mazowieckie, Warszawa, 1, 1
  • 2018-05-21 13:39:24
  • Dane kontaktowe

  • Imię Judyta

Opis ogłoszenia

SZUKASZ sponsorki?Z naszych usług aktualnie korzysta 340 Pań z całej Polski. Szczegółowe informacje na temat sponsorek:- Panie są w wieku od 27 do 48 lat, - wszystkie sponsorki zostały przez nas zweryfikowane, - kwota sponsoringu: od 500 do 5000 zł za spotkanie, Panie, które z nami współpracują są ładnymi, zadbanymi i eleganckimi kobietami z wyższych sfer, którym brakuje męskiego towarzystwa połączonego z erotycznymi zbliżeniami. Część z Pań oczekuje również wyjścia na kolacje, do kina, wspólnego spędzenia wieczoru, a czasami nawet wyjazdu na wakacje.Cena: 100 zł za 5 kontaktów do Pań z wybranego miasta Każdy kontakt zawiera: zdjęcia, informacje o sponsorce, oczekiwania i dane kontaktoweZ naszej oferty skorzystało już ponad 100 mężczyzn i każdy znalazł dla siebie sponsorke


Ogłoszenie oglądano: 1912 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps